Nabídka sídla společností, kde se zřizují sídla společností

Proč využít virtuální sídlo společnosti?

Hlavním důvodem, proč se podnikatelé stále častěji uchylují k využívání virtuálního sídla společnosti jsou nemalé finanční náklady spojené s provozováním "opravdového" sídla společnosti. Pronájem kanceláře a platy kvalifikovaného personálu mohou pro firmu znamenat značnou finanční zátěž.

Pro koho je sídlo společnosti určeno?

Princip virtuální kanceláře tkví ve sdílení prostor, vybavení a personálu, což dává provozovateli možnost stanovit výslednou cenu jako pouhý zlomek nákladů na vlastní kancelář. Na trhu je mnoho firem, které administrativní zázemí každý den nepotřebují. Všechny tyto společnosti s povděkem využívají virtuální kanceláře a výhod, které nabízí. Virtuální sídla společnosti jsou vhodná například pro obchodníky, kteří pracují z domova nebo často cestují.

Reprezentativní sídlo společnosti za zlomek ceny

V minulosti používalo mnoho podnikatelů jakožto sídlo společnosti "obývák", který samo sebou nepůsobil reprezentativním dojem, jako moderní a dobře vybavená kancelář. Virtuální sídlo společnosti nabízí klientům nejen administrativní zázemí, ale také dostatečně reprezentativní prostory, díky kterým zákazníci nabydou dojmu, že jednají s profesionály. Virtuální sídlo společnosti nabízí k dispozici zasedací místnosti pro občasné jednání s úřady. Po domluvě je však možno několik hodin v měsíci zasedací místnosti využívat také k jednání s klienty.

Služby sídla společnosti

Ve virtuálním sídle společnosti působí zkušený personál, který vyřizuje veškerou korespondenci, kterou pak následně přeposílá. Poskytovatelé virtuálních sídel nabízí mnoho komplexních balíčků, jejichž cena se liší v závislosti na náročnosti poskytovaných služeb. Samozřejmostí je veškerý příjem pošty, obchodních balíků a kurýrních zakázek. Pro poštu si může klient do virtuální kanceláře přijít prakticky kdykoliv. Může se domluvit na jejím přeposlání, která probíhá nejčastěji jednou týdně. Nové technologie rovněž zaručují vlastní telefonní číslo s předvolbou, které operátor přepojuje na konkrétní pracovníky v terénu.

» Sídla společností na Praze 2, 3 a 6. Sídlo společnosti ještě dnes za nejlepší cenu již od 390 Kč/měsíc! Klikněte pro více informací!