Kde lze získat levně sídlo společnosti v Praze?

Jste-li rozhodnuti využívat výhod virtuálního sídla společnosti a vymění adresu Vaší společnosti za atraktivní sídlo společnosti v hlavním městě, využijte nabídku opravdových profesionálů, kteří Vám nabídnou nejlepší servis služeb. Společnost FIRMIN s.r.o. nabízí poskytnutí sídla společnosti na lukrativních místech v Praze 2,3 a 6 za bezkonkurenčně nejnižší ceny.

Neváhejte a využijte možností, které nabízí česká metropole. S novou adresou v Praze stoupne Vaše společnost stávajícím klientům v očích a ti noví budou přibývat mnohem rychleji. Praha nabízí anonymitu velkoměsta, která uchrání zázemí Vaší společnosti od všudypřítomné závisti. Úřady nebudou Vaši společnost šikanovat, protože ke kontrolám v Praze dochází v průměru jednou za deset let.

Kde lze získat levně sídlo společnosti v Praze?

Společnost FIRMIN nabízí sídlo společnosti v Praze 6 již od 390 Kč za měsíc, sídlo společnosti v Praze 3 za 440 Kč a sídlo společnosti v Praze 2 za 590 Kč měsíčně. Ceny platí při smlouvě na 24 měsíců a zahrnují několik velmi užitečných služeb, jako je poskytnutí poštovní adresy, příjem a úschovu pošty (včetně možnosti osobního převzetí), pravidelné oznámení příchozí pošty e-mailem, uvedení společnosti s IČ a jednatelem a souhlas s umístěním sídla společnosti a aktuální výpis z katastru.

Doplňkové služby pro sídlo společnosti

V případě Vašeho zájmu můžete využít doplňkové služby, jako je přeposílání pošty jednou za týden (300 Kč měsíčně) či jednou za měsíc (100 Kč měsíčně). Pokud budete chtít naskenovat poštu a přeposlat mailem, zaplatíte pouze 200 Kč za měsíc. Zřízení a obnovování dosílky u České Pošty Vás vyjde na 150 Kč měsíčně.

FIRMIN rovněž nabízí přípravu návrhu na vklad do obchodního rejstříku při změně sídla společnosti. Firmin garantuje, že bude Vaše firma do rejstříku úspěšně zapsána.

» Sídla společností na Praze 2, 3 a 6. Sídlo společnosti ještě dnes za nejlepší cenu již od 390 Kč/měsíc! Klikněte pro více informací!